KKnD

Opis forum


#1 2009-10-06 13:25:47

Seth

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 17
Punktów :   -4 

To teraz ku pokrzepieniu serc

Dowiedzieliśmy się od party Karda że Seeda można też robić w Stage innym jak 1. Co za tym idzie - można go robić codzinnie. Dodatkowo dowiedziałem się, że jest na SOI instant w którym zabijasz same bosy - bezproblemowo w 1 party damy rade. Jak byłem z Karda party na SWS to wypadł BEAS i jakiś S grade z 6 bosów. Można to robić niezależnie od SOI. Nie trzeba mieć na to full party. A teraz pewne wyliczenia.

W celu maxymalizacji kasy (dropa) proponuje abyśmy SOI robili tak aby nie wypadały ksiązki tylko same matsy wtedy zawsze każdy z nas dostanie po 3 Orichalcum i 3 Adamantine. Załóżmy że średnio będziemy również otrzymywać EAS (czasem nie będzie nawet tego, ale czasem będzie coś lepszego).

3 Orichalcum x 8 (ilość członków party poza Mazim) = 24 sztuki dziennie ----> 24 x 6 kk (bo taka jest obecnie cena) = 144kk
3 Adamantine x 8 (ilość członków party poza Mazim) = 24 sztuki dziennie ----> 24 x 4 kk (bo taka jest obecnie cena) = 96kk
EAS - 5kk

Za sam SEED dostajemy zatem w granicach 245kk

Jakbysmy jeszcze robili na SEED te RB który robiłem z pty Karda to licze że z nich średnio 100 mln spokojnie damy rade wyciągnąć.

Liczmy że takie wypady będziemy organizować 5 razy w tygodniu (jak będzie 7 to super ale liczmy ostrożnie). Daje nam to 1,725kkk tygodniowo z samego SEEDa

Dodatkowo jakby robić RB co tydzień w sobotę i niedzielę. Liczę, że tygodniowo spokojnie wyciągniemy z takich RB średnio 200kk (200kk to nie przesada jak na dwa dni robienia po kilkanaście RB)

Daje to razem 2KKK czyli jeden zajebisty set S80 tygodniowo. Powiem wam, że jak chcecie zwlekać i czekać nie wiadomo na co to może ten topik jebnie was w łeb i może oprzytomniejecie troche. Po 7 tygodniach całe party ma sety S80 gotowe tylko na to aby w nie wskoczyć (bo wiadomo że 2 sety już mamy). Po kolejnych 12 tygodniach każdy w party ma broń Icarusa TOP S80. Krótko mówiąc w lutym mamy całe party uzbrojone po zęby. I jakim nakładem pracy?? SOI 30 minut + Bossy 30 minut + 2 razy w tygodniu po 2 czy 3 h na RB. Razem tygodniowo spędzimy na tym całe 11h. Wychodzi średnio 1h i 35 minut dziennie. No kurwa jego mać i my siedzimy od 2 tygodni i pierdzimy w stołek. Nie mam pytań

Offline

 

#2 2009-10-06 13:32:58

Ironhide

KKnD member

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 15
Punktów :   -4 

Re: To teraz ku pokrzepieniu serc

no to jest bardzo sluszna uwaga musimy sie wziasc za to farmienie jak juz wyfarmimy ta kase wtedy bedzie mozna odpoczac
nawet mozna ograniczyc do 4 wypadow tygodniowo wiadomo nie kazdemu zawsze pasuje

Offline

 

#3 2009-10-06 16:58:05

K29

KKnD member

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 5
Punktów :   -4 

Re: To teraz ku pokrzepieniu serc

co fakt to fakt

Offline

 

#4 2009-10-06 21:20:56

Mieczysław

KKnD member

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 14
Punktów :   -3 

Re: To teraz ku pokrzepieniu serc

Wykazałeś się brakiem kultury zupełnie używając słów typu: "jebnie was w łeb" oraz ostatnie zdanie. Ale myślę, że warte jest to rozważenia.
A w jaki sposób sie robi Seed'a i te RBki wogóle?
Pozdrówka

Offline

 

#5 2009-10-06 23:52:57

PsychoMachia

KKnD member

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 8
Punktów :   -2 

Re: To teraz ku pokrzepieniu serc

Ja też nie mam pytań Seth , bo nic nowego z tego co napisałeś się nie dowiedzieliśmy. To , że teraz nie gramy i nic nie robimy wynika z nieznanej nieobecności Pasibrzucha , mojej pracy i studiów , tak samo jak u K29.

Offline

 

#6 2009-10-07 08:03:56

Seth

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 17
Punktów :   -4 

Re: To teraz ku pokrzepieniu serc

Wiecie co napisałem sporego posta, ale chyba sobie daruje, bo i po co. Widze że nie chcecie to ja was zmuszać nie będę.

Pozdro

Offline

 

#7 2009-10-07 14:07:05

PsychoMachia

KKnD member

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 8
Punktów :   -2 

Re: To teraz ku pokrzepieniu serc

Jasne Seth , pewnie że nie chcemy zarabiać kasy , dobrze się bawić itp. Wiesz jak wygląda teraz sytuacja nie będę pisał drugi raz tego samego można sobie przeczytać w moim pierwszym poście.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antywszystko.pun.pl www.camorra.pun.pl www.lorien.pun.pl www.aveb.pun.pl www.pokemonword.pun.pl